středa 4. března 2015

Škola úspěchu - Frank Bettger

173 stran které změní váš pohled na úspěch v obchodě! Kniha Franka Bettgera se ke mně dostala náhodou, tedy pokud věříte, že náhody existují. Již více jak 7 let se věnuji přímému prodeji a nakladatelství Baroque Partners, se kterým dlouhodobě spolupracuji, mně poslalo jeden výtisk knihy. Několik dní jsem kolem ní neposedně chodil, až jsem se do ní pustil. 

Hned první stránky mě vtáhly do děje! Nutno podotknout, že se nejedná o dějovou knihu :-). Frank Bettger v knize představuje veškeré rady a tipy, které jej dovedly k úspěchu v pondnikání. Pokaždé dodáva příběh, který celou problematiku dovysvětlí na názorném příkladu. Vždy tedy budete znát nejen poučku, ale i konkrétní aplikaci. Kniha není učebnicí, ale sborníkem případových studií s důkladným dovysvětlením. 

"Každý, kdo se přestavá učit, stárne. Ať už je mu 20 nebo 80. Kdo se neustále uči, zůstává mladý. Nejdůležitejši věcí v životě je udržovat vaši mysl neustále mladou a svěži."

Kniha je psaná systematicky a v každé kapitole si najdete něco, co můžete použít v praxi! Platí i pokud nejste obchodník. Řada pouček je nadčasových a jsou platné ve všech oblastech života.

"Naslouchat a soustředit se plně na to, co ten druhy řiká je důležitejší než mluvit. Občas je lepši více naslouchat a méně mluvit."

Chcete být efektivnější? Chcete více prodávat? Chcete mít více volného času? Chcete mít výsledky? Tak si knihu kupte! Investované peníze se vám vrátí rychlostí blesku!

Knihu zakoupíte v nakladatelství Baroque Partners zde.

Hodnocení: 5/5

Autor: Frank Bettger
Počet stran: 173
Nakladatelství: Baroque Partners Žádné komentáře:

Okomentovat